Çocuklar İçin Renkler

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Randal-Tec
Çocukların renkleri eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlayan bu harika oyuna siz de sahip olun.

 Renkler çocukların öğrenmesi gereken ilk kavramlardan birisidir. Çoğu çocuk renkler hakkında bir bilgiye sahiptir ama bazen renklerin isimlerini karıştırabilirler. Mesela sarıya yeşil, maviye mor diyebilirler. Bu karışıklı önlemek için ise yapılacak en güzel şey çocuklara renkleri oyun yolu ile öğretmek. Böylesi çok daha kolay ve pratik olacaktır. Çocuklar bu renk oyununu oynayarak gelişimlerini hızlandıracaklar ve renkleri çok daha kolay bir şekilde öğrenecekler. Sizin için harika özelliklerle donatılan bu oyunda çocuklar renkleri öğrenirken çok ama çok eğlenecek. Onları hem eğlendiren hem de eğiten bu oyunun içeriğinden siz de memnun olacaksınız.

 Bu renk oyununda çocuklar bazı görevleri yapmak zorunda. Mesela oyunda verilen mekanın içinde sarı bir şort bulmak ya da siyah kediyi sevmek gibi görevleri yaparken renkleri öğrenmesi de daha kolay olacak. Çocuklar mavi balon, kırmızı şapka, mor ceket, yeşil yastık gibi verilen nesneleri bularak renkleri kafalarında oturtacaklar ve her rengi oyun yolu ile kolay bir şekilde öğrenebilecekler. Çocukların sosyal ve dil  gelişimine de yardımcı olan bu oyunu anne ve babalar gibi uzmanlar da onaylamıştır.

 Sağlıklı, güvenilir ve bir o kadar da eğitici olan bu yepyeni renk oyunu sizin ve çocukların artık çok daha mutlu olmanızı sağlayacak. Bu oyun ile çocuklar eksik bir yönlerini daha kapatacaklar...

Daha Fazla Göster
Çocuklar İçin Renkler indir